Usuwanie wgniecen bez lakierowania

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Zajmuję się kompleksowym usuwaniem metodą PDR dużych i małych wgnieceń w karoserii pojazdów bez konieczności jej lakierowania, powstałych z różnych przyczyn, np.

  • szkody parkingowe
  • skutki gradobicia

Dysponuję wiedzą, nowoczesną technologią oraz profesjonalnym sprzętem.

Zalety systemu PDR:

  • Brak konieczności lakierowania
  • Brak uszkodzeń warstwy ochronnej
  • Samochód nie traci na wartości
  • Oszczędzasz czas i nawet do 70% kosztów tradycyjnej naprawy

Koszt naprawy jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie, po dokonaniu dokładnych oględzin. Należy pamiętać, że ponowne lakierowanie znacznie obniży wartość pojazdu, dlatego warto skorzystać z tej bezinwazyjnej metody naprawy.

 

Poniżej mała próbka efektów naszej pracy.


Ferrari 458 Italia


Pontiac trans am


Przedni prawy błotnik


Klapa w Oplu


Maska w VW


Prawy błotnik

 


BMW E46 320D


Fiat Panda (drzwi)


Skoda Octavia MK1


Polerowanie reflektorów


Toyota Prius (prawy tył)

Więcej o nas

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Markcleaner to firma działająca na rynku Górnego Śląska pobliżu Katowic Gliwic i Tych założona przez Marka Nowaka. Głównym profilem działalności jest usługa profesjonalnego usuwania wgnieceń bez lakierowania. Jest to najlepsza naprawa metodą PDR przeznaczona do bezlakerowego wyciągania dołków z karoserii samochodów. Uzupełnieniem podstawowej oferty są usługi związane z czyszczeniem tapicerek samochodowych oraz praniem dywanów.

Jak podnieść wartość samochodu?

W Markcleaner wiemy jak łatwo podnieść wartość samochodu przed sprzedażą. Wystarczy zadbać o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny auta. Po po pierwsze warto usunąć wszelkie dołki i wgniecenia z karoserii samochodu. Najlepiej wykorzystując do tego bezpieczną metodę PDR. Drugim korkiem jest zadbanie o stan lakieru na aucie. Można go poprawić poprzez wypastowanie i wypolerowanie karoserii. Należy się do tego przyłożyć by uzyskać zadawalający efekt Trzecim krokiem jest wypranie tapicerki z plam i przebarwień. Jeśli w samochodzie mamy wykładzinę lub dywan ją również należy solidnie wyczyścić.

Cena usunięcia wgniecenia

Jaka jest cena usuwania wgnieceń? Niewielka, nawet do 70% taniej w porównaniu do tradycyjnych metod naprawy. Niemniej wgniecenie nie jest równe wgnieceniu dlatego do każdej wyceny podchodzimy bardzo indywidualnie. Aby podać szacunkowy koszt usunięcia wgnieceń najlepiej umówić się na wizytę lub przyjechać w czasie naszych godzin pracy. Drugi sposób na wycenę to przesłanie na nasz adres mailowy zdjęć prezentujących wgniecenie. Postaramy się najszybciej jak to możliwe odpowiedzieć i podać cenę usunięcia wgniecenia.

Jak usunąć wgniecenia?

Jak usunąć wgniecenia z samochodu? Zrobienie tego samemu bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia jest bardzo trudne i może spowodować powstanie dodatkowych uszkodzeń. Dlatego jeśli samemu nie podsiada się wystarczających kwalifikacji należy to zadanie zlecić dobremu specjaliście w dziedzinie usuwania wgnieceń. Będzie on posiadał niezbędne umiejętności do naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku szkód parkingowych, odprysków kamieni. Zajmę się również wyciąganiem dołków powstałych z powodu opadów gradu czy gradobicia. Wszystkie usługi takie jak, usuwanie wgnieceń, pranie tapicerki i czyszczenie dywanów zrealizują Państwo w Markcealner.